* Terleme Odası
* Köpük, Refleksoloji Masajları
* Selülit ve Spor Masajları
* Bayanlara özel günler
* Türk Hamamı
* Klasik Masajları
* Havuz Fitness
* Buhar Odası ve KeseRezervasyon Yap

Sauna

Uzun zamandır vücudunuzda biriken tüm yorgunluk etkilerinden kurtulmak, gün içerisinde kendinize birkaç saat ayırarak tüm stresli işlerinizi ve hayatınızdaki negatiflikleri kafanızdan atmak için otelimizde yer alan Spa ve Islak Alanlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Türk Hamamı

Siz değerli misafirimize sunduğumuz hamam hizmeti; kültürümüzde sadece bir yıkanma yeri değil, daha ötesi sağlık, sosyal ve kültürel etkinliklerin yaşandığı merkezler olmuştur.Günümüzde, daha çok temizlik, sağlık ve güzellik amacıyla kullanılan hamamların içerisinde sıcak ve soğuk su havuzlarını, aromatik köpük, bitkisel yağ masajlarını ve vücut bakımlarını görmek mümkündür. Hamam, sağlık açısından aşağıdaki durumlara iyi geldiği bilinmektedir. Stresi hafifletir, gevşetir ve dinlendirir Kas gerginliklerini ve ağrılarını giderir ve kısıtlı eklemleri acar İmmun sistemi destekler Lenf sistemi temizliğini artırır. Kan dolaşımını arttırır. Bedenin metabolik aktivitesini. Sığuk, astım ya da alerjik durumlardan dolayı oluşan sinus tılanıklınlarını azaltır. Cildin genç ve taze kalmasını sağlar.

Klasik Masaj

Otelimizde sizin rahatlamanız ve iyi hissetmeniz için sunduğumuz hizmetlerden biri de klasik masajlar.
Klasik masaj sonucunda elde edilen olumlu veriler arasında hücrelerin yenilenmesi de gelmektedir. Stres ve yorgunluk sorunu çok olan ya da sık sık tekrarlayan kişiler bu öncelikli olarak bu masaj türünü tercih etmelidirler. Bu masaj yöntemi ile kişi gündelik hayatına daha aktif ve pozitif bir şekilde başlayabileceği gibi kendini daha iyi hissedebilecektir. Ferah bir ortamda ve ruhu dinlendirici bir müzik eşliğinde yapılacak olan klasik masajın tadı damağınızda kalacak ve her zaman bu masaj türünü isteyerek tercih edeceksiniz.

Köpük, Refleksoloji Masajları

Eski bir Türk geleneği olan ve hamamlarda en sık kullanılan kese köpük masajı tekniği cildin tazelenmesi ve tüm ölü hücrelerden arınarak sağlıklı bir görünüme kavuşması için etkili bir yöntemdir. Zamanla kir, ter gibi etmenlerden dolayı cildin hava alması zorlaşır. Gözeneklerin kapanması ile birlikte yeterli temizlik rutin duş ve banyo ile sağlanamaz ve yaptığınız bakımların etkisi boşa gider. Kese köpük masajında amaç tüm vücutta gözeneklerin açılarak cilt tabakasının en üst kısmında bulunan ölü deriden uzaklaştırılması ve eski sağlıklı haline kavuşmasıdır.

Selülit ve Spor Masajları

Özel bir teknikle, eğitimli kişiler tarafından uygulanan selülit masajı yöntemi ile selülit oluşan bölgelerde kan dolaşımı artırılarak lenf dokusunun eski halini alması sağlanır.

Buhar Odası

Misafirlerimiz için özenle tasarlanan terleme odası/saunamızda günün yorgunluğunu atarak rahatlayacaksınız. Sauna sıcaklığında geçirilecek 15 dakikalık süre, günün yorgunluğundan kurtularak vücudunuzun tazelenmesini sağlıyor. Terleme yoluyla vücuttan toksik maddelerin atılmasını ve ciltteki gözeneklerin temizlenmesini sağlar. Saunanın sağladığı stres azaltma özelliğinin yanı sıra, vücuttaki antikor üretimi de artarak bağışıklık sistemini güçlendirmektedir.

Havuz Fitness

Otelimize geldiğinizde sizi iyi hissettirecek hiç bir aktiviteden geri kalmamız için yararlanabileceğiniz havuz ve fitness alanı sunuyoruz.Kardiyovasküler aletlerin bulunduğu fitness salonuve kapalı yüzme havuzu formunuzu korumanızı sağlayacak ve sizi stresten arındıracak.