24 Saat Oda Servisi
Konuklarımızın siparişleri ve istekleri doğrultusunda, odalara en kısa sürede yiyecek ve içecek servisi sunulur.
Detaylı İncele
Spa & Islak Alan
* Terleme Odası
* Köpük, Refleksoloji Masajları
* Selülit ve Spor Masajları
* Bayanlara özel günler
* Türk Hamamı
* Klasik Masajları
* Havuz Fitness
* Buhar Odası ve Kese
Detaylı İncele
Balo ve Toplantı Salonları
Teymur Continental Hotel and Convention Center, şehrimizdeki saygın etkinliklere, çeşitli toplantılara ve düğünlere ev sahipliği yapmaktadır. Otelimizde üç adet balo salonu ve çeşitli toplantı salonları, ihtiyaç ve isteklerinize uygun olacak şekilde dizayn edilmiştir. Otelimiz, yüksek ağırlama kapasitesi ile, her türlü etkinliği konfor ve rahatlık içinde gerçekleştirmenize katkıda bulunur.
Detaylı İncele
Restaurant
Zengin menüsü ile hizmet veren restoranımız, gün boyu misafirlerin yanı sıra otel dışında kalan misafirlerimizin de hizmetindedir. Restoranımızda 500 kişi kapasiteli çeşitli organizasyon ve davetler düzenlenebilir.
Detaylı İncele
Çocuk Kulübü
Çocuğunuzun enerjisini atması ve keyifli vakit geçirmesi için farklı arayışlar içindeyseniz, Teymur Continental Hotel sizlere farklı bir deneyim imkanı sunuyor. Restaurantımızın içerisinde yer alan Çocuk Kulübü ile, siz otelimizin hizmetlerinden yararlanırken, çocuğunuz da tecrübeli oyun ablaları ve çeşitli oyun alanları ile güzel vakit geçiriyor olacak.
Detaylı İncele
Kuaför
Acil kuaför ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz kuaförümüz ile misafirlerimize geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.
Detaylı İncele
Market
Otel'in market bölümünde tatil sırasında kullanma ihtiyacı duyabileceğiniz tüm ürünleri bulabilirsiniz.
Detaylı İncele
Hediyelik Eşya Dükkanı
Rahat ve konforlu geçen konaklamanın ardından kendiniz ve sevdikleriniz için alabileceğiniz hediyelik eşyaların satıldığı dükkanımız siz değerli misafirlerimiz için özenle düzenlenmiştir. O
Detaylı İncele